تبلیغات
آسمان برای پرواز - غلط کرده اید که پشیمانید!

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
سه شنبه 16 آبان 1391-11:37 ق.ظشما چه زمانی توهین می کنید؟

آلف) زمانی که اوضاع خیلی روبراه است و من در موضع بالا دست هستم و همه را کوچکتر از آن میبینم که به آنها توجهی کنم؛

ب) آن هنگام که در تعامل خوبی با اطرافیان هستم و موضع ما فیفتی- فیفتی! (50- 50) است؛

ج) آنوقتی که من با طرف مقابلم اصلا تعاملی ندارم و بود و نبود او بر زندگی من اثری ندارد؛

د) زمانی که من اعصاب ندارم، مشکلات اقتصادی هم دارم، مردم ام هم حسابی شاکی اند و طرف مقابل هم بدجوری دارد پله های ترقی را دو تا یکی طی می کند و می رود که از من جلو بزند...  و من در تمامی تاریخ از او متنفر بوده ام!

********

واقعا از خودمان بپرسیم دلیل این همه توهین به پیامبر ما چیست؟! از آن فیلم مزخرفِ درِ پیت آمریکایی-صهیونیستی تا آن کاریکاتورهای کشورهای کوچولوی اتحادیه اروپا و ..... این آخری که دیگر شاهکار انگلیسی ها بود در عید غدیرخم، پیامک های:

(پی ام سی)!"کوفت و زهر مار" I love you

(دلم میخواست به این نادانی که این پیامک را برایم فرستاد و تا دوم راهنمایی هم بیشتر سواد ندارد، زنگ می زدم و هر چی فحش بود نثارش میکردم که آخر یک آدم چقدر باید ابله باشد که اصلا نفهمد همچین چیزی توهین به پیامبر است و برای دیگران به عنوان تبریک عید بفرستد؟!!!)

چند روز پیش تی وی پخش می کرد که بازیگران فیلم موهن، با چه دستپاچگی ای جلوی دوربین قرار گرفته اند و گفته اند اصلا نمی دانسته اند که قرار بوده این فیلم توهین باشد به یک عقیده ای !!!! که البت "...." خورده اند ارواح عمه شان!! با یک نگاه به صورت هرکدامشان، شرق تا غرب عالم می فهمید از چه تباری هستند و ایل و طایفه شان چیست.

       

ترس در تمام وجودشان بود، یک سیصد باری گفتند: سوری، سوری... (باید آهنگ سوری سوریِ سوپر جونیورِ حیف نان را برای شان میگذاشتی تا با آن برقصند تا بوزینه بودنشان تکمیل شود!)

خودشان خوب میدانند که حمایت از همان یک قلم حرام... زاده بی صفت میمون ترکیب، رُشدی، چقدر برای دولت انگلستان خرج برداشته... و یقین دارم این آدم به مرگ طبیعی از دنیا نخواهد رفت؛ حتی اگر یکروز به آخر عمرش مانده باشد!

اما...... در هر صورت این تفاقات علی رقم اینکه حیوانیت و بی عقلی دشمنان اسلام و بلکه انسانیت را نشان میدهد، نشان دهنده وضعیت روانی دشمن نیز هست. آنها در زمان کنونی به شدت متزلزلند.... شیطان همواره زمانی که احساس میکند در موضع  قدرت است کُری میخواند [1] و زمانی که تیرهایش به سنگ خورده، ناسزا میگوید[2] و البته دشمنان اسلام عزیز همواره از احمق ترینها بوده اند، خواه شیطان باشد یا اعوان وانصارش[3].


پ.ن. 1: بکار بردن صفت های شایسته حیوان، حرام زاده ، میمون و ... در این نوشته به هیچ عنوان ناسزا نبوده ، عین واقعیت و نشان دهنده خوی واقعی این آدمهای بلانسبت آدم است...
پ.ن. 2: گاهی اوقات ما مسلمانها عین تُف سربالا هستیم... به پیامبرانمان توهین می شود و.... انگار نه انگار!!!
پ. ن. 3: تصویربالا، ترکیب اصلی موجود بدترکیب بازیگر فیلم است و گریم ای در کار نیست، این موجود عموما بازیگر فیلم های مستحجن در آمریکاست... (اَه حالم بد میشه بهش نیگاه میکنم) . خوب به ذهن بسپاریدش چون میخواهم بعد چند روز پاکش کنم.
پ.ن. 4: جواب معلوم است دیگر، گزینه د .... 

[1] - قالَ أَنَا خَیْرٌ مِنْهُ خَلَقْتَنی‏ مِنْ نارٍ وَ خَلَقْتَهُ مِنْ طینٍ: گفت: من بهتر از اویم، مرا از آتش آفریده‏اى و او را از گل آفریده‏اى. (76- سوره مبارکه ص).

[2] قالَ لَمْ أَكُنْ لِأَسْجُدَ لِبَشَرٍ خَلَقْتَهُ مِنْ صَلْصالٍ مِنْ حَمَإٍ مَسْنُونٍ": گفت: من آن نیستم كه براى بشرى كه او را از گلى خشك و برگرفته از لجنى متعفّن و تیره‏رنگ آفریدى، سجده كند (ایه 33- سوره مبارکه حجر).

[3] - وَ أَنَّهُ كانَ یَقُولُ سَفیهُنا عَلَى اللَّهِ شَطَطاً : و البته سفیهان و بى‏خردان ما به خدا دروغ مى‏بستند (4 – سوره مبارکه جن).
تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 16 آبان 1391 05:08 ب.ظ