تبلیغات
آسمان برای پرواز - حکمت خدا

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
چهارشنبه 7 تیر 1391-02:57 ب.ظبسم الله الرحمن الرحیم


روزگار که حسابی سخت می گذرد و دنیا که زیادی تنگ و سنگین می شود ، لحظات اول سرم حسابی درد می گیرد و در آن لحظه اگر کسی سمتم بیاید ترکش اعصاب خرابم ممکن است پرش را بگیرد. مدتی است اما در این لحظات می گردم دنبال آرام بخش. نه از آن آرام بخش ها. آرام بخشی که به یادش که می افتم آرام می شوم. می گردم دنبال حوادث رخ داده. حوادثی که در لحظه شاید تلخ و سنگین و سخت به نظر می رسیدند اما حکمت خدا بر آن بوده که آن اتفاق یا ثمر و نتیجه شیرینی در پی داشته باشد یا مانع اتفاق بدتری باشد یا هر چیز دیگری که خلاصه درکش از قد و اندازه عقل من خارج است.

این روزها که داشتم دوباره به مرز انفجار عصبی می رسیدم، همزمان شد با 6 تیر و حادثه ترور حضرت آقا. تروری که اگر انجام نمی شد، آقا جانم 7 تیر در حزب جمهوری می بودند و خب معلوم نیست چه می شد. ضبط صوتی که محافظ آقا بی دلیل از سمت چپ برداشت و گذاشت سمت راست، باعث شد دست آقاجانم  شهید شود اما دست خدا تا همیشه بر سر ما قرار بگیرد. الحق که آن نوشته قرمز رنگ داخل ضبط صوت خوب جمله ای بود؛ گروه فرقان چه عیدی خوبی به امت سربلند ایران داد. 

این چیزها را که به یاد می آورم مطمئن می شوم خدا همیشه و هر لحظه به ما نگاه می کند و همواره بهترین را برای ما می خواهد. هر چند در آن لحظه برای ما زشت و سخت و تلخ و سنگین باشد. 

عزیز دلم!

سپاس و ستایش مخصوص توست.

ممنونم.
تاریخ آخرین ویرایش:- -