تبلیغات
آسمان برای پرواز - تقوا

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
سه شنبه 6 تیر 1391-08:40 ق.ظبسم الله الرحمن الرحیم

بعد از توصیه های مکرر ره بر معظم انقلاب مبنی بر رعایت اخلاق و تقوا در همه امور بویژه به مسئولین در سمتها و مسئولیتهای گوناگون دیگر چنین تیترهایی (+) و (+) و (+) و (+) چه جای بروز و ظهور دارد. آنهم در کنار چنین تیترهایی (+) و (+) و (+). اسف بار تر اینکه اگر اینگونه صحبتها از جانب معترضین، مخالفین، معاندین یا ضدانقلاب دیده شود شاید چندان جای تعجب نداشته باشد، کار آنجا سخت و باورنکردنی و زشت می شود که از سوی مدعیان اصولگرایی و بویژه سینه چاکان انقلاب دیده شود.

آقایان هیچ کس تاکنون با تخریب به جایی نرسیده است. شما به جای تخریب برای اینکه رای مردم را جذب و جلب کنید خالصانه به خدمت مشغول باشید. در این 33 سال مردم ما بارها و بارها شعور سیاسی و بخصوص انقلابی شان را به رخ کشیده اند. مردم هوشیارند و می بینند. بی تقوایی رسانه ای، بی تقوایی سیاسی، بی تقوایی در ارائه خدمات! نتیجه ای جز نارضایتی خدای رحمن و روگردانی مردم را در پی ندارد. 


1- برای مطالعه سخنان رهبری جستجو در پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری کمک خوبی خواهد بود.

2- در مواردی که بعنوان تیتر ذکر شده، جایی محتوای خبر مطرح بوده و جایی فقط تیتر خبر. و این فقط یک نمونه از این رفتارهاست. 

3- قضیه آنجا شیرین می شود که در چنین مواردی اگر در حد یک کامنت هم تذکر بدهی گاهی کامنتت حذف می شود و گاهی کل مطلب ناپدید. شگفتا که یکی از شیرین ترین تیترهای همین رسانه دیشب بود و الان نیست! خدا بخواهد ان شاءالله از سر تقوا حذف شد!

4- آیا برای این انتقاد هم راهکار لازم است؟

5- این هم راهکار: لطفا خدا را در نظر بگیرید. فردا پس فردا جای همه ما در یک مستطیل گود یکی دو متری است. و از همان لحظات آغازین شروع سخت ترین سوال و جواب ها. امام خمینی با آن تقوای مثال زدنی و عدم رغبت  به دنیا و مافیها و روحیه بی نظیر انقلابی و اسلامی شان فرموده بودند سخت است. خدا به همه ما رحم کند با این رفتار. 

6- آیا من زیادی تند رفته ام در این متن آیا؟

7- نه ظاهرا من زیادی تند نرفتم. این لینکهم بد نیست برای این سایت باتقوا!! در مورد استقبال از رئیس جمهور.

تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 14 تیر 1391 12:21 ق.ظ