تبلیغات
آسمان برای پرواز - روز نو

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
سه شنبه 1 فروردین 1391-09:45 ق.ظبسم الله الرحمن الرحیم


سال 90 هم با همه فراز و نشیبهایش، با همه خوب و بدهایش گذشت. برای عده ای این سال، خوب و به یادماندنی بود و برای عده ای نه! اما در هر صورت گذشت. که این رسم روزگار است. روزها و ساعتها و دقیقه ها هم به رسم فانی بودنشان، باقی نمی مانند. با سرعت می گذرند و این ماییم که باید فرصتها را غنیمت بشماریم. لحظه ها پرونده های عمر ما هستند. خوب یا بدش به اختیار ماست. و در برابرش مسئولیم و حتما روزی پاسخگو خواهیم بود. چه خوب که پیش از بسته شدن این پرونده ها، خودمان دو دوتا چهارتایی کنیم و حساب خوب و بدش را بسنجیم پیش از آنکه برایمان بسنجند.

سال 90 هم با همه فراز و نشیبهایش، با همه خوب و بدهایش گذشت. هنوز باورم نیست که یکسال دیگر هم از عمرم گذشت. لحظه تحویل 90 را به خوبی به یاد دارم، گویی همین دیروز بود. برای این سال نقشه ها و برنامه های زیادی داشتم که بنا به دلایلی هیچکدام محقق نشد و واقعا باورم نیست که سال 90 تمام شد.

سال 90 هم با همه فراز و نشیبهایش، با همه خوب و بدهایش گذشت. می دانم و می دانیم که امسال اتفاق زیاد افتاد. جهان یک تکان حسابی خورد. دومینوی سقوط دیکتاتورها در این سال هم ادامه داشت. آزاد مردان و آزاده زنانی پای آرمانشان ایستادند، جان دادند. جوان دادند. اما ایستادند.  عده ای در آنسوی دنیا هم به ستوه آمده اند از حاکمانشان. و من در این میان همه ی آرزویم این است که اینها همه مقدمه آمدنش باشد. 

سال 90 هم با همه فراز و نشیبهایش، با همه خوب و بدهایش گذشت. و ما باز هم تنهاییم. اماممان را نمی بینیم. حضورش و دعایش را آگاهیم اما به چشم نمی بینمش. 

خدایا بلاء عظیم گشته و درون ها آشكار شده و پرده ها از كارها برداشته شده و امیدها قطع گشته است. و زمین تنگ شده و از ریزش رحمت آسمان جلوگیرى شده و تویى یاور و شكوه بسوى تو است. و اعتماد و تكیه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است.

خدایا درود فرست برمحمد و آل محمد آن زمامدارانى كه پیرویشان را بر ما واجب كردى و بدین سبب مقام و منزلتشان را به ما شناساندى. به حق ایشان به ما گشایشى ده فورى و نزدیك مانند چشم بر هم زدن یا نزدیكتر اى محمد اى على اى على اى محمد مرا كفایت كنید كه شمایید كفایت كننده ام و مرا یارى كنید كه شمایید یاور من اى سرور ما اى صاحب الزمان فریاد، فریاد، فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا همین ساعت همین ساعت هم اكنون زود زود زود اى خدا اى مهربانترین مهربانان به حق محمد و آل پاكیزه اش.

خدای من! 

خدای خوب من!

خدای همه مهربانی ها!

خدای نو شدن ها!

خدای رویش ها و سبز شدن ها!

خدای زنده شدن ها!

خدای ظهور!

خدای عزیز من!

با تمام وجودم از تو می خواهم، می شود آیا امسال را سال ظهور قرار دهی؟!

خدای من!

وقتی می خوانم روزهای امام داشتن و با امام زندگی کردن، چقدر شیرین است، سر تا پایم نیاز بودنش می شود. 

خداوندا!

دیگر نیاز بودنش تمام روز و شبمان را گرفته. خدایا! یاد گرفته ایم که بعد از نمازمان برای ظهورش دعا کنیم. یادگرفته ایم نبودنش برای ما خوب نیست. یاد گرفته ایم بودنش، فرج است. یاد گرفته ایم اگر باشد همه چیز خوب خواهد بود. خداوندا! یاد گرفته ایم، امام بر ما از هر کسی مهربانتر است. اما خدای من! ما در این زمان نه فقط برای خودمان، که برای وجود سراسر نورش ظهورش را خواهانیم. 

خدایا!

می شود امسال را سال ظهور مولایم قرار دهی؟

خدایا تنهاییم.

می شود امسال را سال پایان تنهایی ما قرار دهی؟

خدای من!

بی حضورش محتاجیم. محتاج.

می شود امسال رخصت دهی تا ما روی ماه اماممان را ببینیم؟

می شود خدای من؟

می شود؟

می شود امسال دیگر ندبه نخوانیم؟

می شود دلخوشی 40 روز، 40 روز دعای عهد خواندنهایمان تعبیر شود و سربازش شویم؟

می شود تصاویر زنده کعبه را که نشسته ایم و در خانه می بینیم، مهدی فاطمه را هم ببینیم؟

می شود امسال دیگر آخر صلواتهایمان عجل لولیک الفرج نباشد؟ می شود امسال سال فرج باشد؟

خدایا!

می شود؟

می شود؟

خدایا می شود؟

می شود امسال را عید واقعی ما قرار دهی؟
تاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 10 فروردین 1391 12:11 ق.ظ