تبلیغات
آسمان برای پرواز - یک کشف بزرگ!

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
چهارشنبه 18 آبان 1390-08:50 ب.ظبسم الله الرحمن الرحیم

                                                  

امروز، یه جورایی مثل ارشمیدس! یا شایدم نیوتن که هردو بر اثر یک حادثه علمی، ناگهان به یک کشف بزرگ علمی دست یازیدند! من نیز طی یک اتفاق کاملا علمی، به یک کشف بزرگ رسیدم. من دلیل رکود اقتصادی غرب و نزدیکی بسیاری از کشورها به ورشکستی اقتصادی و استعفای یکی پس از دیگری روسای جمهور یا نخست وزیر ها را کشف نمودم.

من به تنهایی! و بدون کمک هیچ کس! به این نتیجه رسیدم که دلیل اینهمه افتضاح اقتصادی در غرب، تحریمهایی است که بر علیه ایران صورت گرفته است. چرا؟ میگم. 

 از اونجایی که ما ایرانیها گلاب به روتون خیلی خیلی خیلی مصرف گرا و البته تجمل زده هستیم، در نتیجه هرچیزی که وارد کشورمون بشه رو در مدت برهم زدن یک پلک، میخریم. چه ربطی داره؟ خب ربطش اینه که ما یک بازار خیلی توپ برای غرب بودیم. از شامپو و لوازم آرایشی بهداشتی بگیرید تا لوازم خانگی و خودرو و هزار تا محصول دیگه. خب وقتی چنین بازار خوبی رو خودشون با دست خودشون برای خودشون کساد کردند، معلومه که در یک چنین بحران اقتصادی هم باید دست و پا بزنند. حالا اونهمه محصول رو وقتی کسی نیست که بخره، خب می مونه روی دست خودشون و میگنده دیگه!! حسابهای بانکیشون هم میشه صفر. یک صفر کله گنده!

این بود تحلیل اقتصادی سیاسی بنده! از گزارش آمانو که بهتر بود! نبود؟
تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 18 آبان 1390 09:01 ب.ظ