تبلیغات
آسمان برای پرواز - حاشیه های مهم تر از اصل

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

EmamNaghi بحرین
جبهه وبلاگی غدیر

ساخت كد آهنگ

Reba.ir
سه شنبه 29 شهریور 1390-12:20 ق.ظبسم الله الرحمن الرحیم


این روزها، بی بی سی و صدای آمریکا مستقیما به بحث ولایت فقیه در ایران و جایگاه امام خامنه ای و نقش رهبر و تفاوت جایگاهش با ولی فقیه و بحث قدیمی ولایت مطلقه فقیه می پردازند.

درست است. اینها همیشه بوده، اما این روزها بسیار بسیار پررنگ تر است. طوری که رسما برنامه های گسترده میگذارند و کارشناس! دعوت میکنند و بحث میکنند، آنهم به شیوه ی خودشان.

روی صحبتم با برو بچه های مدعی ولایت است، وگرنه تکلیف سیاسیون تاجر! روشن است. اینقدر که ما در داخل، مشغول ایراد گرفتن از احمدی نژاد شدیم و حاشیه ای را که ره بر فرمودند، درجه اول اهمیت نیست، پررنگ  کردیم، عملا به تلاش غرب برای زمین زدن احمدی نژاد کمک کردیم. یادمان که نرفته در فتنه ی 88 آنها آمده بودند که " کمر ره بر را بشکنند! " احمدی نژاد بهانه بود. انتخابات بهانه بود. تقلب و ادعایش بهانه بود! هدف چیز دیگری بود. اما احمدی نژاد، سدی بود که اگر فتح می شد راه رسیدن به هدف اصلی، راحت تر بود. ما این کار را برایشان راحت تر کردیم. ما با پررنگ کردن خطاهای رئیس جمهور، عملا هم نیکویی هایش را مکتوم گذاشتیم و هم کاتالیزوری شدیم برای به ثمر رسیدن فرمول دشمن.

حالا هر حرفی که در مورد ره بر بزنند، در مورد ولی فقیه بزنند، شاهد مثالش می شود حرفهایی که در مورد احمدی نژاد گفتند. و جریان " دیدید گفتیم " دیدید گفتیم، آنها را به هدف نهاییشان نزدیک میکند.

انتقاد خوب است، ناظر بودن، رصد کردن و گوشزد کردن خطا خوب است، گاهی حتا تندی و مطالبه صریح هم خوب است. اما نه اینکه فکر و ذکرمان بشود، ذره بین شدن برای احمدی نژاد و دولتش. باور کنیم غرب به سرعت مشغول برنامه ریزی و تلاش است. فتنه ای که امام خامنه ای فرمودند به مراتب پیچیده تر از فتنه 88 خواهد بود، در راه است. باور کنیم وقتی ره بر فرمودند مسائل را اصلی _ فرعی کنیم، هدفی داشتند از گفتنش. 

برماست که هشیار باشیم. گاهی دیدن برنامه های تبلیغاتی غرب بد نیست. دانستن خط و ربط فکریشان و آگاهی از روند حرکتشان برای افسران جوان لازم است.

باشد که کمتر به دولت دهم بپیچیم. آن جریان انحرافی، ریشه دوانده، کارش را می کند، درست. اما ره بر خوب حواسشان هست. همین ره بر به ما فرمودند، درجه اول اهمیت نیست آنچیزی که امروز نگرانش هستید. دست چپ و راست رئیس جمهور مهم هست، اما نه مهم تر از آنکه غرب و رسانه هایش، علنا بر علیه جایگاه ولایت فقیه تلاش کند.

تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 29 شهریور 1390 02:21 ق.ظ